Paynow w rankingu TOP 5 integratorów płatności on-line.

Paynow

"Jeśli chcemy mieć pewność, że bramka płatnicza nie zawiedzie w kluczowym momencie, warto postawić na rozwiązania chmurowe, takie jak Paynow. Jest to pierwsza bramka płatnicza w Polsce osadzona w chmurze. Dzięki temu jest "lekka" i nie obciąża sklepu internetowego. Rozwiązania chmurowe zapewniają też bezpieczeństwo, bo nie grożą im pożary serwerów i wielogodzinne przestoje w dostępie. Bramka Paynow potrafi obsługiwać aż 200 transakcji na sekundę – co jest szczególnie istotne w trakcie peaków sprzedażowych. Oferuje także wiele rozwiązań pozwalających na zwiększenie konwersji, m.in.: podnoszenie płatności, inteligentne sterowanie metodami płatności oraz maile z przypomnieniem o transakcji. Czasami płatność z różnych powodów nie zostanie zrealizowana.

W Paynow klient może łatwo wrócić do wyboru metod płatności i wybrać inną, która umożliwi mu sfinalizowanie zakupu. Dostanie też wiadomość z przypomnieniem o transakcji. A dzięki inteligentnemu sterowaniu płatnościami system sam podstawi mu najlepszą dla niego metodę W przypadku kwoty powyżej 1000 złotych promowany jest przelew online. Natomiast przy płatności Blikiem pojawia się komunikat o konieczności sprawdzenia dostępnego limitu dla pojedynczej transakcji tą metodą (BLIK ma w domyśle ustawione limity na niewysokie kwoty).

Paynow to bardzo obiecująca propozycja, która w niedługim czasie może stać się najbardziej popularną metodą płatności. Mocno kibicujemy operatorowi!"

Pełen ranking znajdziesz tutaj